Spracovanie plastov

Spoločnosť KraussMaffei Berstorff dodáva mimoriadne výkonné technológie na spracovanie plastov  pomocou extrúzie.

 • Jednozávitovkové extrudéry s priemerom závitovky 250 – 800 mm na odplynenie LDPE, priepustnosť až 74 t/hod.
 • Dvojzávitovkové extrudéry s priemerom závitovky 25 – 324 mm na širokú škálu aplikácií pri spracovaní plastov a iných surovín.
 • Všetky komponenty vytlačovacej linky na výrobu PO rúr s priemerom 5 – 2 500 mm a PVC rúr s priemerom 16 – 800 mm vrátane automatizačných prvkov
  s cieľom maximalizovať úsporu materiálu. Vytlačovacie linky na štandardné
  a komplexné neštandardné potrubia. Kužeľovité dvojzávitovkové extrudéry, paralelné 32D dvojzávitovkové extrudéry, jednozávitovkové extrudéry a koextrudéry s integrovanými vytlačovacími systémami v rozšírenej alebo tandemovej konfigurácii.
 • Riešenia konkrétnych aplikácií pre pružné výstupy okenných profilov a malých
  a stredných technických profilov.
 • Linky pre nákladovo efektívnu výrobu plastových fólií a listov. Ide o kompletné, vysoko prispôsobené výrobné linky od manipulácie so surovinami, po navíjanie alebo stohovanie.
 • Systémy penového vytláčania pri fyzickom napenení PS, PE, PP a iných tepelne odolných plastov, ako sú PET, PEI a PES. Perfektne koordinované systémy zahŕňajúce jednozávitovkové a dvojzávitovkové extrudéry.
 • KKalandrovacie systémy na plastové fólie a listy z PVC-U a PVC-P.

Máte záujem o portfólio našich produktov na spracovanie plastov?

Ďalšie informácie môžete získať tu.

TirážDisclaimer
© 2019 KraussMaffei Group

O skupine KraussMaffei

Skupina KraussMaffei je jedným z vedúcich svetovych výrobcov strojov spracujúcich plasty a je jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka tri základné strojné technológie pre spracovateľský priemysel plastov a gumy